DOPİNG,ŞİKE VE SIFIR TOLERANS

YILMAZ BEZGİN (06 AĞUSTOS 2015)

3Temmuz süreci başladığı günden beri gerek Mr. Platini ve gerekse malum tetikçi Türk Medyası sürekli olarak “SIFIR TOLERANS” kelimesini ağzına dolayıp durdular. “SIFIR TOLERANS” ne demek? Yalan yanlış da olsa bize ezberlettiler.Neymiş efendim?.. Bir takımın şike,teşvik,doping ve ırkçılık olaylarına karıştığına dair en ufak bir şüphe dahi olsa cezalandırılması gerektiği bize ezberletildi. Tabi ki bütün bunlar anlatılırken hedefte Fenerbahçe vardı. Ve malum tetikçi medya bunun üzerine gökdelenler inşaa etti.
Gelinen noktada görüyoruz ki aslında bu meşhur “SIFIR TOLERANS” sadece Fenerbahçe’yi cezalandırmak için uydurulmuş bir safsata olduğu ortaya çıkmıştır.
Doping sporun en büyük belasıdır. Bu konu tartışma dahi kabul etmez. Ama görüyoruz ki doping yapan Fenerbahçe’nin rakibi olunca çok masumane bir olay haline geliveriyor.Doping yaptığı kesinleşen bir oyuncu Fenerbahçe’ye karşı oynuyor ama FİFA,UEFA,TFF ve TÜRK MEDYASI! kulağının üstüne yatıyor..
Bu gelinen noktada net olarak şunu anlıyoruz ki “3 Temmuz kumpası sadece Türkiye sınırları içinde  değil uluslararası bir kumpastır.”
Kumpasın en önemli ayağı UEFA ve Platini kimlerle nasıl bir ilişki içinde olduğu çok iyi irdelenmeli..
Bu sürecin başladığı günlerde ”Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.” demişti KOCAMAN yürekli AYKUT.O günden beri Fenerbahçe’ye bütün kötülükleri reva görenler bugün tarumar olmuş, her biri bir tarafa savrulmuş durumdalar. Kimi kumpas kurmak,sahte delil üretmekten içeri girmiş. Kimisi bavulunu dahi toplayamadan ülkeden kaçmış, kimi ise rüşvet almak suçlamasıyla görevinden alınmış durumda. ”Bu ateş üfleyerek sönmez” deyip piyonları aracılığıyla FENERBAHÇE’nin Türkiye’de ve UEFA’da en ağır cezayı alması için çalışanların ise artık esamesi bile okunmamaktadır.Üstelik bu şahsiyetsizler kendi kulüplerini zarara uğratmaktan dolayı camiaları tarafından da dışlanmış durumdadırlar. Ama FENERBAHÇE ve AZİZ YILDIRIM dimdik ayakta ve bugün artık haklılığının herkes tarafından kabul edilmesinin GURURUNU yaşamaktadırlar.
Son söz olarak ”Kaybetmek FENERBAHÇE düşmanlarının asla değiştiremeyecekleri KADERLERİDİR.”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s